Блог
АНГЛІЙСЬКА ДЛЯ СПІВБЕСІДИ – НАЙДІЄВІШІ ФРАЗИ
- 23.11.2020
- Опубликовано: admin
- Раздел: Блог
Англійська для співбесіди.
Дана стаття допоможе вам пройти співбесіду, не розгубитися і показати свої найсильніші сторони. Якщо ви влаштовуєтесь на роботу в міжнародну компанію чи на посаду, де англійська необхідна, будьте готові проходити співбесіду англійською, підготовлений – значить озброєний!
- Почнемо з того, що якщо рівень вашої англійської не надто високий, в резюме про цю над-необхідну навичку краще не згадувати, адже ваш роботодавець можливо говорить англійською і захоче вас перевірити, а це доволі вірогідно. Щоб не осоромитись і не втратити можливо потенційну роботу своєї мрії вказуйте в резюме реальний рівень і досвід.
- Навіть якщо ви доволі впевнено володієте іноземною мовою перед співбесідою перекладіть своє резюме англійською, завчіть на пам’ять назву своєї alma mater, повну назву факультету, форму навчання (денну чи заочну) якщо декілька вищих освіт, тим краще, дійте за тією ж схемою.
- Після декількох фраз привітання, роботодавець попросить вас розповісти про себе, не потрібно надавати повну біографію в стилі Девіда Коперфілда, достатньо вказати досвід роботи, попередні посади, корисні навички. Наприклад: I have worked as a senior engineer for two years for a German company, I have developed and was one of the founders of the most successful branches of the company in Ukraine.
- What are your strengths?
Тут варто описати свої сильні сторони:
I’m communicative, organized, learn fast, can pull myself together in difficult situations, I’m a team player, punctual, initiative and proactive.
- What are you weaknesses?
А тут слід вказати на свої слабкі сторони, ви ж не робот, ви теж маєте право на невеличкі недоліки. Але обов’язково скажіть про те, що ви працюєте над собою, щоб вдосконалитись: I’m a bit disorganized, but I have developed my own system of structuring and self-organization. Або можна вказати на свій недолік, але перетворивши його на своєрідну перевагу: I’m a bit slower in completing my tasks as I tend to check everything twice.
- Why did you leave your last job?
Якщо ви ніде до цього не працювали, це запитання не до вас, але якщо ви змінили декілька місць роботи, варто вказати резонні причини і ні в якому разі не потрібно говорити нічого негативного про свою колишню посаду чи боса: I quit because I moved from my little town to Kyiv in order to fulfil my ambitions. Або I had to leave my previous job as I wanted to develop and move up the career ladder and my last position couldn’t offer me this promotion.
- Where do you see yourself in five years?
Тут потрібно сказати про свої цілі та плани, але не будьте занадто амбіційним, адже роботодавець може відчути в вас конкурента і відмовить саме з цієї причини. Підійдуть такі фрази як: I want
– to develop and enhance my knowledge in this sphere
– to get a higher position
– to become a team leader
- What kind of salary do you expect?
Для того щоб дати відповідь на це запитання потрібно заздалегідь продивитися середню зарплатню в цій сфері. Не відповідайте на це запитання «I don’t know», так ви покажете свою невпевненість. Говоріть про адекватну суму, не погоджуйтесь на менше, таким чином ви зарекомендуєте себе як співробітник, який адекватно оцінює свої здібності і працю.
Запорука успіху будь якої співбесіді це впевненість у собі, підготовка заздалегідь, розуміння чим займається компанія і чи підходить вам дана сфера та зарплатня – це ключ до успіху на бідь якій співбесіді! Як кажуть британці : Fortune favours the brave! So good luck!
Записуйтесь на курси англійської мови до центру ExtraEducation – будьте УСПІШНИМИ!