Дорогі відвідувачі, цей розділ сайту буде Вам дуже цікавим і пізнавальним!
Якщо Ви плануєте вступ до вищого навчального закладу за кордоном, співбесіду в міжнародній компанії або еміграцію, то у всіх цих випадках Вам знадобиться документальний доказ того, що Ви володієте англійською або будь-якою іншою мовою на належному рівні. Таким доказом може стати один із міжнародних екзаменів на володіння мови.
Центр іноземних мов ExtraEducation пропонує курси з підготовки до міжнародних екзаменів, а також надає підтримку в процедурі реєстрації кандидатів в екзаменаційних центрах.
Ну що ж розберемося в основних поняттях, існуючих стандартизованих тестах на знання мови, як де і що Ви зможете застосувати, використовувати, і де який тест здати.
Існує два варіанти екзамену IELTS: Academic Module – для навчання, і General Module – для еміграції в Австралію або Нову Зеландію (університетами не приймається). На екзамені IELTS перевіряється компетентність кандидата в основних чотирьох аспектах: аудіювання, читання, письмо та говоріння. Кожен з цих аспектів оцінюється за 9-бальною шкалою. Отримані бали підсумовуються, і з них виводиться середнє арифметичне. Необхідна кількість балів для більшості навчальних закладів, як правило, становить від 6 до 7 балів.
Термін дії сертифікату – 2 роки.
Існує два підвиди іспиту IELTS: Academic Module – для навчання, і General Module – для імміграції в Австралію або Нову Зеландію (університетами не приймається).
Якщо ви сумніваєтеся, який саме екзамен підійде вам за рівнем, ви можете перевірити себе, пройшовши тест на сайті University of Cambridge ESOL Examinations.
KET (Key English Test) – – передбачає Pre-Intermediate. Оцінюються наступні аспекти: читання, письмо, аудіювання, говоріння.
PET (Preliminary English Test) – передбачає середній рівень володіння англійською мовою – Intermediate. Оцінюються ті ж аспекти.
FCE (First Certificate in English) – «перший кембріджський» екзамен, найбільш популярний із цієї серії. Підтверджує рівень вище середнього – Upper-Intermediate. Екзамен FCE складається з п’яти частин: читання, письмо, аудіювання, використання англійської мови (Use of English) та говоріння.
CAE (Certificate in Advanced English) – для кандидатів з високим рівнем – Advanced. Передбачає ті ж етапи тестування, що і FCE.
CPE (Certificate of Proficiency in English) – рівень носіїв англійської мови. Ті ж етапи тестування, що і в FCE і CAE.
BEC (Business English Certificate) – сертифікат з «ділової» англійської мови.
Буває трьох рівнів: BEC Preliminary, BEC Vantage та BEC Higher.
Таблиця порівняння результатів екзаменів з англійської мови:
Якщо у вас є мрія вчитися в закордонних університетах, працювати або жити в таких країнах як Канада, Великобританія, Австралія, США, Нова Зеландія – ми зможемо допомогти в її реалізації. Тільки з нашими кваліфікованими викладачами, у яких вже є міжнародні сертифікати та які мають досвід в підготовці до здачі екзамену, ви зможете досягти високого рівня володіння англійської мови та підготуватися до одного з міжнародних екзаменів.