Канікули за кордоном

Літні канікули за кордоном: Англія, Німеччина, Франція, Чехія.

Компанія ExtraEducation пропонує Вам вивчення іноземної мови в Англії, Німеччині, Франції та Чехії. Обирайте курси за своїми особистими уподобаннями: у відокремлених кампусах серед запашної природи, або ж навпаки в самому серці мегаполісу. Великий вибір таборів і кампусів, дозволить задовольнити кожного учня. При виборі наших партнерів в Англії, Німеччині, Франції та Чехії, ми, в першу чергу, звертали увагу на наступні параметри: досвід і тривалість роботи в сфері освітніх послуг, якість інфраструктури, комфортні умови проживання, близькість популярних пам’яток, які інтегровані в програму вивчення мови, дозвілля та відпочинок. Освітня програма побудована дуже ефективно і динамічно: цікаві екскурсії, інтерактивна освіта, квести і різноманітні заходи після занять і вечорами.

Під час занять, викладачі приділяють максимальну увагу усному мовленню, заохочують студентів до розмови на цікаві для них теми. Часто теми у студентів виникають під час різноманітних програм дозвілля та екскурсій – які, до речі, входять у вартість пакету.

Літні канікули за кордоном, це не тільки хороший спосіб істотно поліпшити знання мови, а й чудова можливість завести нових знайомих з усього світу, пізнати традиції і звичаї іншої країни, розширити кругозір і отримати новий досвід, та й просто чудово провести час з користю!

Канікулы в АнгліїАнглія завжди займала особливе місце серед студентів, які обирають країну для корисного і цікавого проведення часу. Канікули в Англії це не тільки екскурсії по найвідоміших визначних пам’ятках світу, але і відмінна можливість попрактикувати англійську з носіями мови безпосередньо в мовному середовищі.

ВІК – від 13 РОКІВ

ВАРТІСТЬ – від 715 GBP

Перезвоните мне